Ekskursji

Galeria Konstantyna Kaczana zaprasza do współpracy

W śródmieściu starego Nowogródka, naprzeciw Zamkowej góry, prywatna galeria znanego malarza białoruskiego Konstantyna Kaczana wita gości.

Gmach o trzech piętrach w stylu tradycyjnego dworu szlacheckiego zawiera dwie sali wystawowe i pracownię malarza. Tu jest przedstawione malarstwo Konstantyna Kaczana: postaci cichego życia pokojowego miasteczek białoruskich na tle starożytnych pomników architektury tworzą swoisty most między przeszłością i współczesnościa. Krajobrazy i martwa natura urzekają. Na uwagę gości zasługuje także kolekcja szkła, starych mebli i przedmiotów codziennego użytku. W galerii brzmi żywa muzyka, można wypić kawy po wiedeńsku, nabyć na pamiątkę pocztówki oraz reprodukcje.

Twórczość artysty odzwierciedla bogactwo przyrody architektury Białorusi i Nowogródczyzny a w szczególności ich przeszłość.

Nagrodzą za udział w koncercie jest prezent-niespodzianka od artysty. W drugiej sali ekspozycji przedstawiona jest jego początkowa twórczośc artystyczna. Małżonka artysty opowiada historię powstania kolekcji szkła i porcelany.

Wśród naszych partnerow biuro turystyczne “VIAPOL” jest jedną z najbardziej znanych turystycznych kompanii na Białorusi. Turyści są bardzo zadowoleni z pobytu w naszej galerii.

Zwiedzanie prowadzimy w językach: białoruskim, polskim i rosyjskim.

Galeria Konstantyna Kaczana przyjmuje gości indywidualnych oraz grupy turystyczne, organizuje wycieczki, masterklasy, akcji dobroczynne oraz imprezy twórcze.

Zazwyczaj goście są bardzo wdzięczni za przyjęcie.

Koszt wycieczki z ceremonią parzenia herbaty wynosi 5 euro za osobę.

Artysta i jego żona będą zadowoleni z gości!

Wstecz